BIP

Okołoporodowa pomoc psychologiczna dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin „Początek w rodzinie”

Okołoporodowa pomoc psychologiczna dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin „Początek w rodzinie” jest projektem realizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Zawodowego i Osobistego „Zielona Myśl” finansowanym przez Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku.

Programem objęte są osoby z zaburzeniami psychicznymi  oraz członkowie rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi  mieszkający na terenie województwa pomorskiego, głównie mieszkańcy Trójmiasta, powiatów: gdańskiego, wejherowskiego, puckiego, kartuskiego, tczewskiego, w tym kobiety w okresie okołoporodowym (ciężarne, położnice) oraz matki niemowląt i małych dzieci, ojcowie oraz członkowie ich rodzin.

W ramach konsultacji psychoterapeuci udzielają wsparcia osobom, które doświadczają kryzysów psychicznych w związku z ciążą i porodem. Pomoc jest przeznaczona  m.in. dla kobiet po porodach urazowych, rodziców wcześniaków i dzieci z wadami wrodzonymi, a także osób, które straciły dziecko w okresie okołoporodowym lub w wyniku poronienia.

Zgłoszenia telefoniczne:  Agnieszka Pietkiewicz, tel. 605-565-321 i Anna Faber 508-135-852

 

logo_wp

Projekt realizowany przy współpracy ze Szpitalem im. M. Kopernika COPERNICUS PL Sp. z o. o. w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 1-6