BIP

 • Przekaż

  Przekaż Zielonej Myśli swój 1%. KRS 0000050294 Dzięki Twojemu wsparciu rodziny skorzystają z profesjonalnej, bezpłatnej pomocy psychoterapeutów w Punkcie Pomocy Psychologicznej dla Rodziców, Niemowląt i Małych Dzieci w Szpitalu im. PCK w Gdyni. To pierwszy taki punkt w Polsce. Pomagamy mamom i tatom po trudnych i traumatycznych porodach.

  Czytaj więcej...

 • Trwają zapisy do Świetlicy Socjoterapeutycznej „Koniczynka”

  Trwają zapisy do Świetlicy Socjoterapeutycznej „Koniczynka” Zapraszamy do zapisów na zajęcia. Zachęcamy do współpracy rodziców, którzy chcą pomóc swoim dzieciom uporać się z przeżywanymi emocjami i trudnościami.

  Czytaj więcej...

 • Punkt konsultacyjny

  Punkt Pomocy psychologicznej dla mam, rodziców niemowląt i małych dzieci “Początek w rodzinie” zaprasza na konsultacje. Na spotkanie można umówić się pod nr telefonów 600-270-058 i 609-990-899. Punkt mieści się w gabinecie Przyszpitalnej Poradni Laktacyjnej Szpitala Morskiego im. PCK ul. Powstania Styczniowego 1 w Gdyni Redłowie

  Czytaj więcej...

 • Warsztaty w roku 2014!

  Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą warsztatów i szkoleń Stowarzyszenia „Zielona Myśl” prowadzonych w 2014 roku.Stawiamy sobie za cel wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży na każdym etapie. Jedną z dróg prowadzących do tego celu jest podnoszenie kompetencji specjalistów pracujących z dziećmi i ich rodzinami, a także wspieranie rodziców i opiekunów w doskonaleniu umiejętności wychowawczych i opiekuńczych.

  Czytaj więcej...

W przededniu kampanii „Początek w Rodzinie”

Jesteśmy w przededniu kampanii społecznej „Początek w Rodzinie 2013”. Ruszamy 21 marca 2013. Teraz prace przygotowawcze idą pełną parą. Wspierać nas będzie podczas wydarzeń kampanii Joanna Kondrat – zwyciężczyni Debiutów 2012 w Opolu, mama niespełna dwuletniego Bruna. Jesteśmy w trakcie realizacji spotu reklamowego akcji i spotów radiowych. Przed nami także jeszcze przygotowania materiałów promocyjnych.

Śledźcie nasze wydarzenia, bądźcie z nami!  Fatal error: Allowed memory size of 201326592 bytes exhausted (tried to allocate 262144 bytes) in /wp-includes/class-wp-walker.php on line 283